سمعک ویدکس چیست

سمعک ویدکس چیست، سمعک ویدکس ترکیب فناوری را همراه با زیبایی طراحی خاص که این طراحی خوب فقط ظاهر آن نیست ارائه کرده است و سمعک ویدکس صدا را گیرا می کند.

بزرگترین سرمایه ویدکس رضایت بیماران استفاده کننده از سمعک های ویدکس است که باعث خوشنامی این برند شده است.


چرا سمعک ویدکس توصیه می شود


1-صدای خوب سمعک ویدکس: تمامی انواع سمعک را تقویت و بلندتر می کنند و صدا را به صورتی تقویت می کند که کیفیت آن حفظ شود.
2-گارانتی سمعک ویدکس: گارانتی سمعک های ویدکس به مدت دو سال می باشد و این گارانتی به صورت کامل و بی قید و شرط است.
3-خوش نامی سمعک ویدکس: تمرکز ویدکس بر خدمات بعد از فروش و در نظر گرفتن کلیه زمینه های لازم برای رضایت مندی بیماران در کنار کیفیت بالای قطعات مورد استفاده در سمعک است.


باتری سمعک ویدکس


باتری های سمعک ویدکس در 4 سایز مختلف می باشد و انتخاب باتری از جمله نکاتی است که در هنگام استفاده از سمعک باید رعایت کرد. باتری سمعک ویدکس برای کارکردن به هوا نیاز دارد و از نوع قطب مثبت این باتری ها با پوشش مقوایی پوشانیده شده است، باتری سمعک های ویدکس قابل شارژ نیستند و تاریخ انقضای آن به صورت ماه و سال میلادی درج شده است. طول عمر باتری به میزان استفاده از سمعک، شرایط آب و هوایی بستگی دارد. توجه داشته باشید به محض اینکه برچسب باتری برداشته شود، باتری فعال می شود و نمی توان آن را برای بعد ذخیره کنید، باتری ها بعد از فعال شدن 4 الی 6 هفته بعد تخلیه می شوند و اگر نمی خواهید از سمعک استفاده کنید باتری را از داخل سمعک خارج کنید.


نتیجه گیری


فروش باتری انواع سمعک در سایز و قدرت های گوناگون دارای، باتری با سایزهای متفاوت می باشد و هر چه میزان کم شنوایی بیشتر باشد نیاز به قدرت بیشتر و سمعک با سایز بزرگتر می باشد.