سمعک استارکی

سمعک استارکی، شرکت سمعک استارکی به دنبال چیزی بالاتر از شنیدن است آنها در دنیای تجهیزات شنوایی وجود دارند و کمک می کنند مردم با دیگران ارتباط برقرار کنند.

شرکت سمعک استارکی یکی از بزرگترین تولید کنندگان سمعک می باشد که حس شنوایی افراد را تا حد فراوانی بهبود می بخشد.


ویژگی های سمعک استارکی


1- اولین سمعکی است که شامل حسگرهای یکپارچه است، پس می توانید فعالیت های سلامت مغز خود را پیگیری کنید.
2- کوچکترین سمعک قابل شارژ است و با یک بار شارژ بیست و چهار ساعت می توانید از این سمعک استفاده کنید.
3- شفافیت و سازگاری عالی که جابجایی صدا را بین سمعک ها امکان پذیر می سازد و از کیفیت عالی برخوردار است.
4- بهترین سیستم ضد سوت و گوش دادن راحت است.


سمعک های ساخته شده توسط استارکی


سمعک های استارکی در انواع مختلف داخل گوشی و نامرئی، پشت گوشی در سطوح تکنولژی و با قیمتی مناسب در اختیار کم شنوایان قرار می گیرد. جدیدترین سمعک های استارکی ساخته شده برای گوشی های آیفون بوده و برای بهتر شنیدن تجربه شنیداری در محیط های پیچیده استفاده شده است. جدیدترین سمعک های استارکی Muse iQ نام دارد که امکان ارتباط بی سیم بین سمعک و سیستم های صوتی را فراهم می سازد و در قیمت های متفاوتی وجود دارد. برنامه درمانی وزوز گوش در تمامی مدل های سمعک وجود دارد که می تواند توسط متخصص شنوایی بر اساس نیازهای هر فرد، پزشکان سمعک مخصوص نیاز آن فرد را تجویز می کنند. حرفi در سطح تکنولوژی نشان دهنده بی سیم بودن سمعک است و استارکی اولین سمعک داخل کانال گوشی را تولید کرد و اولین شرکتی بود که سمعک نامرئی دیجیتال و قابل برنامه ریزی را به بازار معرفی کرد.


نتیجه گیری


قیمت سمعک استارکی به فناوری و سال ساخت آن بستگی دارد و سمعک Muse iQ بالاترین قیمت را دارد و شرکت استارکی به خدمت رسانی به افراد محروم در دیگر کشورها در هر سن و سالی کمک می کند.