سمعک سونیک

سمعک سونیک، یکی از برندهای معتبر آمریکایی است که فعالیت خود را روی تکنولوژی سمعک متمرکز کرده است و برند سونیک با شعار همه باید صدا را خوب بشنوند انواع مختلفی از مدل های سمعک که شامل سمعک های پشت گوشی، سمعک های نامرئی و سمعک های درون گوش میشود را تولید کرده است.

جدا از ساخت و صدای خوب و کیفیت بالا در سمعک سونیک، این سمعک ظاهری زیبا هم دارد.


اصل های اساسی برای طراحی سمعک های سونیک


1- مدل های خاص.
2- صدای طبیعی.
3- سادگی در همه ابعاد.
4- درک گفتار در حضور نویز.


سمعک های سونیک دارای تکنولوژی پلتفرم می باشند و ویژگی های این پلتفرم به میزان زیادی در انعطاف پذیری و تطبیق پذیری خودکار به روز شده است و با تکنولوژی هایی که در محیط های شنیداری گوناگون عملکرد سمعک را تطبیق می دهند، این پلتفرم را با کاهش دادن سطح نویز گفتاری طبیعی و واضح را به بیماران ارائه میدهد.


انواع سمعک سونیک


1- سمعک CHEER سونیک: این سمعک در انواع مدل های گوناگون سمعک به شکل سمعک های نامرئی، سمعک های پشت گوشی و سمعک های داخل گوشی تقسیم بندی می شود و این سمعک امکانات زیادی جهت درک بهتر بیمار می شود.


2- سمعک ENCHANT سونیک: میتوان به این سمعک سمعک شارژی هم گفت زیرا در این سمعک دیگر نیازی به عوض کردن باتری نیست و در آن، از باتری های که دارای قابلیت شارژ هستند استفاده شده است و ضدآب بودن از ویژگی های این مدل است و از دیگر امکانات این مدل درک بهتر گفتار است.


3- سمعک CELEBRATE سونیک: این مدل تکنولوژی هوشمند دارد که از جمله نکات مثبت سمعک های سونیک اتصال مستقیم به گوشی موبایل است که این سمعک در رده های گوناگونی عرضه شده است و ارزش خرید زیادی دارد.


نتیجه گیری


از تکنولوژی سمعک سونیک می توان به اینکه صدای گفتار را تقویت کرده و صدای نویز را کاهش داده اشاره کرد.