سمعک بلتون

سمعک بلتون، کم شنوایی تاثیرات زیادی را بر زندگی افراد بیمار می گذارد و شنوایی با تفکر و توانایی گفتار در ارتباط است، بلتون یکی از قدیمی ترین برندهای سمعک است.

سمعک بلتون از آغاز فعالیتش تا به امروز در انواع مدل ها و طرح های مناسب با مشکلات کم شنوایی در افراد با سنین گوناگون تولید شده است و رضایت مشتری ها را در سراسر جهان کسب کرده است.


انواع مدل های سمعک بلتون


1-سمعک Ally : این سمعک طرفداران زیادی دارد و در شکل های گوناگون پشت گوشی و داخل گوشی وجود دارد و کنترل و از بین بردن وزوز گوش از ویژگی های این مدل است.
2-سمعک True : کوچک ترین سمعک با ریسور داخل گوشی است و با وجود کوچکی زیاد در شنیدن بسیار قدرتمند است و شنیدن صدای موسیقی بدون صوت های مزاحم و شفاف گیری از طریف این سمعک امکان پذیر است.
3-سمعک Bold : این سمعک در بین سمعک های پشت گوشی قدرتمند ترین مدل سمعک بلتون است که ضدآب است و قادر است گفتار را با محیط های امکان اشکال به درستی درک کند.
4-سمعک Legend : وقتی صدا به یک گوش نردیک است می تواند تفاوت صدا را تشخیص دهد و نسبت به فاصله ها صداها را با آگاهی بیشتر ایجاد کند.
5-سمعک Boost : این نوع سمعک برای کم شنوایی شدید مناسب است و صداهای پایین را بسیار شفاف به فرد می رساند. تطبیق اتوماتیک با هر دو گوش، شناسایی تغییر محیط شنوایی و مرتبط کردن اطلاعات بین گوش ها از ویژگی های سمعک بوس است.
6-سمعک Promise : این سمعک به صورت اتوماتیک با انواع مختلف فضاها تطبیق پیدا می کند و در محیط های شلوغ با توجه به تفاوت فضا صداها را به وضوح مناسبی به گوش برساند و در یک محیط خلوت می تواند صداهای جزئی مثل چکه کردن آب را تشخیص دهد.
7-سمعک Origin : این نوع سمعک ها صدای بسیار خوبی دارند و قابلیت تغییر اتوماتیک به برنامه تلفن و وضوح بال در گفت و گوهای تلفنی از ویژگی های این سمعک است.


ویژگی های سمعک بلتون


1-ضد آب بودن این سمعک: این ویژگی سمعک های بلتون باعث طول عمر سمعک شده است.
2-هوشمند بودن سمعک بلتون: این سیستم به صورت خودکار در محیط هایی که نویز وجود دارد به کاهش نویز کمک کرده است.
3-وضوح صدا: این سیستم به صورت موثری نویزهای وارد شده را حذف کرده و کیفیت شنوایی را افزایش می دهد.


نتیجه گیری


قیمت سمعک بلتون بر اساس میزان تکنولژی و امکانات جانبی، نوع سمعک و نوع گارانتی پس از فروش و لوازم جانبی، کمک شنیداری مورد نیاز هر کاربر بستگی به شغل و سن هر فرد تعیین می شود.