چه مواد مغذی و ضروری را باید در ماه رمضان مصرف کنیم تا پوستی شاداب و زیبا داشته باشیم

چه مواد مغذی و ضروری را باید در ماه رمضان مصرف کنیم تا پوستی شاداب و زیبا داشته باشیم، مراقبت از پوست برای اطمینان از اینکه شاداب و درخشنده است، می‌تواند باعث ایجاد نگرانی در ماه مبارک رمضان شود. گرمای تابستان و روزه داری باعث می‌شود بیشتر افراد فکر کنند پوستشان به خاطر کمبود ویتامین و مواد معدنی مهم، تیره به نظر می‌رسد. اما جای نگرانی نیست زیرا با مصرف مواد مغذی ضروری در وعده افطار و سحری، می‌توانید از درخشندگی و زیبایی پوست خود لذت ببرید. ترفند ساده این است که مطمئن شوید رژیم غذایی شما شامل طیف وسیعی از مواد غذایی سالم است.

ادامه مطلب: چه مواد مغذی و ضروری را باید در ماه رمضان مصرف کنیم تا پوستی شاداب و زیبا داشته باشیم

دلیل خارش بدن شما چه موردی از موارد زیر می تواند باشد و راه حل درمان آن چیست

دلیل خارش بدن شما چه موردی از موارد زیر می تواند باشد و راه حل درمان آن چیست، خارش می تواند نشانه ای از مشکلات عمیق تر باشد. گاهی پوست شما از طریق ایجاد احساس خارش به شما نشان می دهد که چیزی در بدن شما درست نیست. گاهی علت خارش، چیزی مربوط به آنچه در ذهن شماست. خارش معمولاً یک دلیل ساده و معمولی دارد. اما در برخی موارد، اگر از بین نرود، می تواند نشانه بیماری جدی باشد. با ما همراه باشید تا بیشتر با دلایل خارش بدن آشنا شوید.

ادامه مطلب: دلیل خارش بدن شما چه موردی از موارد زیر می تواند باشد و راه حل درمان آن چیست

مصرف قند و شکر، نوشیدن آب و خواب چه تأثیری در کندسازی روند پیری می توانند داشته باشند

مصرف قند و شکر، نوشیدن آب و خواب چه تأثیری در کندسازی روند پیری می توانند داشته باشند، بهترین روش‌های جوانسازی خانگی آن‌هایی هستند که سبک زندگی شما را به سمت یک سبک زندگی سالم ببرند. سبک زندگی به کلیه عادات و فعالیت‌های شما در زندگی روزمره گفته می‌شود. از غذاهای مصرفی گرفته تا نحوه‌ی استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی. هرچه سبک زندگی شما سالم‌تر باشد، پوست‌تان نیز سالم‌تر و جوان‌تر خواهد ماند.

ادامه مطلب: مصرف قند و شکر، نوشیدن آب و خواب چه تأثیری در کندسازی روند پیری می توانند داشته باشند

آیا خارش بدن شما نشان از یک راش پوستی است؟

آیا خارش بدن شما نشان از یک راش پوستی است؟، حتما تا به حال برایتان اتفاق افتاده که احساس خارش در برخی از نقاط بدنتان داشته باشید و اقدام به خاراندن آن کنید. ممکن است گاهی دلیل این خارش جنس لباسی باشد که می پوشید. اما می تواند نشانه موضوع جدی تری مانند بثورات پوستی و یا بیماری دیگری نیز باشد. با ساده ترین راه حل ها شروع کنید. لباسی با جنس دیگر را امتحان کنید، از پوست خود مراقبت کنید و از هر چیزی که به نظر می رسد باعث خارش می شود، خودداری کنید. اگر این راه حل به کاهش احساس خارش کمکی نکرد، با مراجعه به پزشک علت و درمان مورد نیازتان را جویا شوید.

ادامه مطلب: آیا خارش بدن شما نشان از یک راش پوستی است؟

اسیدهای چرب امگا3 و شکلات چه تأثیری در کند کردن روند پیری دارد؟

اسیدهای چرب امگا3 و شکلات چه تأثیری در کند کردن روند پیری دارد؟، چربی های خوب مانند اسیدهای چرب امگا 3 نقش مهمی در کند کردن روند پیری دارند. در این مقاله قصد داریم به شما موادی را که حاوی اسیدهای چرب امگا 3 هستند به شما معرفی کنیم. همچنین در ادامه به بررسی تاثیر خوردن شکلات در پیری و کند کردن فرآیند آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: اسیدهای چرب امگا3 و شکلات چه تأثیری در کند کردن روند پیری دارد؟