آشنایی با انواع سمعک داخل گوشی (ITE)

سمعک داخل گوش از نمونه سمعک هایی می باشد که جهت برقراری ارتباط شنیداری بهتر در داخل گوش قرار می گیرد. سمعک داخل گوش به اسم سمعک ITE نیز گفته می شود و سمعک ITE مخفف عبارت IN The ear می باشد و به معنای داخل گوش است. ما در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با این نوع از سمعک ها آشنا کنیم. پس اگر به دنبال آشنایی با سمعک های داخل گوشی یا ITE هستید، حتما این مقاله را مطالعه کنید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع سمعک داخل گوشی (ITE)

آشنایی با انواع سمعک های پشت گوشی

در گذشته سمعک های پشت گوشی به علت طرح نازیبایی که داشتند سبب می شد که مردم کمتر تمایلی به استفاده از این نمونه ها داشته باشند، اما امروزه این مشکل حل شده و سمعک های پشت گوشی با ظاهری زیبا و دید مناسب در دسترس همه افراد می باشد. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با انواع سمعک های پشت گوشی آشنا کنیم.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع سمعک های پشت گوشی

سرطان چیست ؟

سرطان چیست ؟  ، کلمه سرطان به خانواده بزرگی از بیماری ها گفته می شود که دارای رشد غیر طبیعی سلول ها است و این سلول ها از توانایی این برخوردار هستند که به دیگر نقاط بدن نیز بروند و حمله نمایند .

بیشتر بخوانید سرطان چیست ؟

انواع سمعک

انواع سمعک ، آشنایی با انواع سمعک احتیاج به شناخت نحوه فرآیند کلی این وسیله کمک شنوایی با اجزای تشکیل دهنده آن می باشد .

بیشتر بخوانید انواع سمعک

سمعک سونیک

سمعک سونیک، یکی از برندهای معتبر آمریکایی است که فعالیت خود را روی تکنولوژی سمعک متمرکز کرده است و برند سونیک با شعار همه باید صدا را خوب بشنوند انواع مختلفی از مدل های سمعک که شامل سمعک های پشت گوشی، سمعک های نامرئی و سمعک های درون گوش میشود را تولید کرده است.

در ادامه خواهید خواند سمعک سونیک